21.04.2018. ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU

Danas je u OŠ ” Feješ Klara” u Kikindi održano opštinsko takmičenje ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU u saradnji sa AMSS i Saobraćnom policijom u Kikindi. Našu školu su predstavljali učenici šestog razreda Milan ĆIrić i Milana Miladinski ,koji su se takmičili u C kategoriji , kao i Jelena Ćirić i Dejan Ćirić , učenici petog razreda. Naši predstavnici su ostvarili i veoma zapažene rezultate:
Jelena Ćirić je osvojla 2 mesto i plasman na okružno takmičenje u Senti . Milan Ćirić je takođe osvojio 2 mesto i plasman na okružno takmičenje u Senti.
Milana Miladinski je bila 4- ta, a Dejan Ćirić 8-mi. U ekipnom plasmanu smo osvojili 4 mesto!!! Učenike je za takmičenje spremala nastavnica Kristijana Kukić. Čestitamo svima na uspehu!!!!!!