29.03.2018. ŠTA ZNAŠ O ZDRAVLJU

Učenica VIIIb Miljana Brašnjo, osvojila je prvo mesto na gradskom takmičenju “Šta znaš o zdravlju” održanom 29.03. u prostorijama Crvenog krsta u Kikindi. Time se plasirala na pokrajinsko takmičenje, koje će se održati 12.04. u Novom Sadu. Na gradskom takmičenju “Šta znaš o zdravlju”, koje je održano 29.03.2018.godine u Crvenom krstu Kikinda, učešće je uzelo 16 učenika iz osnovnih škola “Žarko Zrenjanin”, “Sveti Sava”, “Feješ Klara”, “Ivo Lola Ribar” i “Milivoj Omorac” u kategoriji podmlatka, a u kategoriji omladine se takmičilo 15 učenika iz SSŠ “Miloš Crnjanski”, Gimnazije “Dušan Vasiljev” i Ekonomsko-trgovinske škole. Prvoplasirani takmičari: Miljana Brašnjo iz OŠ “Milivoj Omorac” Iđoš i Milica Sandić iz SSŠ “Miloš Crnjanski”, uzeće učešće na pokrajinskoj smotri “Šta znaš o zdravlju” koja će se održati 12.aprila u Novom Sadu. Takmičare je ocenjivao žiri u sastavu: Dr Gordana Bistričić, Dr Dragana Grujić, Dr Dunja Laketa i Dr Ivan Sivčev.