18.05.2018. MINISTARSTVO PRAVDE PRIHVATILO NAŠ PROJEKAT

НА КОНКРСУ МИНИСТАРАТВА ПРАВДЕ НАША ШКОЛА ДОБИЛА ЈЕ СРЕДСТВА ЗА ОПРЕМАЊЕ ИНФОРМАТИЧКИГ КАБИНЕТА. ОД ПРИСПЕЛИХ 1336 ПРОЈЕКАТА НАШ СЕ НАШАО У 130 ИЗАБРАНИХ….

Министарство правде објавило је на својој интернет презентацији Решење о додели средстава прикупљених по основу одлагања кривичног гоњења – опортунитета, које је Влада Републике Србије усвојила 17. маја 2018. године. На трећем конкурсу за доделу средстава по основу опортунитета било је пријављено 1.336 пројеката. Комисија Министарства правде сачињена од представника релевантних институција – тужилаштва, министарстава здравља, просвете, културе, рада и правде, ове године је након детаљног разматрања свих пристиглих пројеката донела Предлог да 445 милиона динара буде распоређено на 130 корисника.

ВАЖНО ЈЕ ИСТАЋИ ДА ЈЕ НАША ШКОЛА И ПРЕТХОДНЕ ГОДИНЕ ( 2017 )  ТАКОЂЕ КОНКУРИСАЛА И НАШ ПРОЈЕКАТ ( ВИДЕО НАДЗОР ) ЈЕ БИО ОДОБРЕН.

СПИСАК ОДОБРЕНИХ ПРОЈЕКАТА МОЖЕТЕ ПОГЛЕДАТИ ОВДЕ