NOVA GODINA 2016 DEDA MRAZ

Седамдесет ученика нижих разреда ОШ "Миливој Оморац", данас је добило новогодишње дарове који су стигли посредством акције "Деца деци" из Швајцарске. Свечарску атмосферу употпунио је долазак Деда Мраза који је маленим Иђошанима донео слаткише. Ово није први пут да ученици ове школе добијају поклоне од својих другара:

-И лане су добили пакетиће које, иначе, шаљу хуманитарне организације. У њима се налазе средства за хигијену, школски прибор, капе, рукавице... Посебно ми је драго што се ове године, у ову лепу свечаност, укључила и локална самоуправа. Обезбедила је слаткише за наше ученике. Наравно, деца су се највише обрадовала Деда Мразу - казао је Добривој Мартоноши, директор ОШ "Миливој Оморац".