Linkovi

OSNOVNE  I SREDNJE  ŠKOLE  KIKINDA 

ОШ “Свети Сава”  Кикинда                                                             

ОШ “Ђура Јакшић”  Кикинда                                                           

ОШ “Жарко Зрењанин” Кикинда                                                     

ОШ “Фејеш Клара” Кикинда 

ОШ “Вук Караџић” Кикинда

ОШ “1. октобар” Башаид                                                              

ОШ “Иво Лола Рибар” Нови Козарци

ОШ “Јован Поповић” Кикинда  

ОШ “Глигорије Попов” Руско Село 

ОШ “Славко Родић” Банатско Велико Село

ОШ “Миливој Оморац” Иђош

ОШ “Петар Кочић” Наково

ОШ “Мора Карољ” Сајан

ОШ “Братство-јединство” Банатска Топола                               

 
                                                  
                                                                                                       
Средње школе  
                                                         

Економско трговинска школа Кикинда                                            

Техничка школа Кикинда                                                                

Гимназија “Душан Васиљев” Кикинда 

ССШ “Милош Црњански” Кикинда     

 

OSNOVNE ŠKOLE

Školska uprava Zrenjanin

OŠ “1. oktobar” Botoš
OŠ “10. oktobar” Horgoš
OŠ “4. oktobar” Glogonj
OŠ “Aksentije Maksimović” Dolovo
OŠ “Aleksa Šantić” Sečanj
Osnovna muzička škola “Bartok Bela” Ada
OŠ “Bora Radić” Bavanište
OŠ “Branko Ćopić” Lukićevo
OŠ “Branko Radičević” Čenta
OŠ “Bratstvo-jedinstvo” Banatska Topola
OŠ “Vasa Živković” Pančevo
OŠ “Vasa Stajić” Mokrin
OŠ “Vuk Karadžić” Vršac
OŠ “Vuk Karadžić” Zrenjanin
OŠ “Vuk Karadžić” Kikinda
OŠ “Gligorije Popov” Rusko Selo
OŠ “Desanka Maksimović” Kovin
OŠ “Dr Boško Vrebalov” Melenci
OŠ “Dr Đorđe Jovanović” Novo Miloševo
OŠ “Đura Jakšić” Pavliš
OŠ “Đura Jakšić” Zrenjanin
OŠ “Đura Jakšić” Kikinda
OŠ “Đura Jakšić” Kovin
OŠ “Žarko Zrenjanin” Zrenjanin
OŠ “Žarko Zrenjanin” Kikinda
OŠ “Ivo Lola Ribar” Novi Kozarci
OŠ “Isidora Sekulić” Pančevo
OŠ “Jovan Jovanović-Zmaj” Zrenjanin
OŠ “Jovan Jovanović-Zmaj” Kanjiža
OŠ “Jovan Jovanović-Zmaj” Kovin
OŠ “Jovan Jovanović-Zmaj” Pančevo
OŠ “Jovan Jovanović-Zmaj” Hajdučica
OŠ “Jovan Sterija Popović” Vršac
Škola za osnovno i srednje obrazovanje “Mara Mandić” Pančevo
OŠ “Miroslav Antić-Mika” Pančevo
OŠ “Mladost” Tomaševac
OŠ “Olga Petrov Radišić” Vršac
OŠ “Petar Petrović Njegoš” Zrenjanin
OŠ “Sava Maksimović” Mramorak
OŠ “Sveti Sava” Žitište
OŠ “Sveti Sava” Kikinda
OŠ “Sveti Sava” Pančevo
OŠ “Servo Mihalj” Zrenjanin
OŠ “Slavko Rodić” Lazarevo
Osnovna muzička škola “Slobodan Malbaški” Kikinda
OŠ “Sonja Marinković” Zrenjanin
Osnovna muzička škola “Stevan Mokranjac” Senta
OŠ “Stevan Sremac” Senta
OŠ “Stevica Jovanović” Pančevo
OŠ “Uroš Predić” Orlovat
OŠ “Feješ Klara” Kikinda

Školska uprava Sombor

OŠ “10. oktobar” Subotica
OŠ “20. oktobar” Sivac
OŠ “21. oktobar” Sombor
OŠ “Avram Mrazović” Sombor
OŠ “Bora Stanković” Karavukovo
OŠ “Veljko Vlahović” Kruščić
OŠ “Vuk Karadžić” Crvenka
Škola za osnovno i srednje obrazovanje “Vuk Karadžić” Sombor
OŠ “Dositej Obradović” Sombor
OŠ “Žarko Zrenjanin” Apatin
OŠ “Ivan Goran Kovačić” Subotica
OŠ “Ivan Milutinović” Subotica
OŠ “Jovan Mikić” Subotica
OŠ “Majšanski put” Subotica
OŠ “Marko Orešković” Bački Gračac
OŠ “Matko Vuković” Subotica
OŠ “Miloš Crnjanski” Subotica
OŠ “Miroslav Antić” Palić
OŠ “Moša Pijade” Pačir
OŠ “Nikola Đurković” Feketić
OŠ “Nikola Tesla” Lipar
OŠ “Nikola Tesla” Bački Brestovac
Osnovna muzička škola Bačka Topola
OŠ “Petefi brigada” Kula
Osnovna škola i gimnazija “Petro Kuzmjak” Ruski Krstur
OŠ “Sveti Sava” Subotica
OŠ “Sečenji Ištvan” Subotica
OŠ “Sonja Marinković” Subotica
Osnovna škola za posebno muzičko vaspitanje i obrazovanje “Stevan Hristić” Apatin
Škola za osnovno obrazovanje odraslih Sombor

Školska uprava Novi Sad

OŠ “15. oktobar” Pivnice
OŠ “Aleksa Šantić” Vajska
OŠ “Aleksa Šantić” Gajdobra
OŠ “Branko Radičević” Nikinci
OŠ “Bratstvo jedinstvo” Vrbas
OŠ “Braća Grulović” Beška
OŠ “Braća Novakov” Silbaš
OŠ “Vasa Stajić” Novi Sad
OŠ “Vuk Karadžić” Bač
OŠ “Danilo Zelenović” Sirig
OŠ “Desanka Maksimović” Bačka Palanka
OŠ “Dositej Obradović” Novi Sad
OŠ “Dušan Jerković” Inđija
OŠ “Dušan Radović” Novi Sad
OŠ “Đorđe Natošević” Novi Sad
OŠ “Đura Daničić” Novi Sad
OŠ “Đura Jakšić” Čurug
OŠ “Žarko Zrenjanin” Novi Sad
OŠ “Zdravko Gložanski” Bečej
OŠ “Zdravko Čelar” Čelarevo
OŠ “Ivo Lola Ribar” Novi Sad
OŠ “Ivo Lola Ribar” Ruma
OŠ “Jan Kolar” Selenča
OŠ “Jovan Dučić” Petrovaradin
OŠ “Jovan Jovanović-Zmaj” Sremska Mitrovica
OŠ “Jovan Popović” Novi Sad
Osnovna muzička škola “Josip Slavenski” Novi Sad
OŠ “Kosta Trifković” Novi Sad
OŠ “Laza Kostić” Kovilj
OŠ “Ljudovit Štur” Kisač
Škola za osnovno i srednje obrazovanje “Milan Petrović” Novi Sad
OŠ “Miroslav Antić” Futog
OŠ “Mihajlo Pupin” Veternik
OŠ “Nebojša Jerković” Buđanovci
OŠ “Nikola Tesla” Novi Sad
Škola za osnovno muzičko vaspitanje i obrazovanje “Petar Konjović” Bečej
OŠ “Petar Petrović Njegoš” Vrbas
OŠ “Petefi Šandor” Bečej
OŠ “Petefi Šandor” Novi Sad
OŠ “Prva vojvođanska brigada” Novi Sad
OŠ “Rastko Nemanjić – Sveti Sava” Nova Pazova
OŠ “Sveti Sava” Bačka Palanka
OŠ “Sveti Sava” Rumenka
OŠ “Sveti Sava” Sremska Mitrovica
OŠ “Sever Đurkić” Bečej
OŠ “Slavko Rodić” Bački Jarak
OŠ “Sremski front” Šid
OŠ “Triva Vitasović Lebarnik” Laćarak
OŠ “Heroj Pinki” Bačka Palanka
OŠ “Šamu Mihalj” Bečej

Školska uprava Beograd

OŠ “1300 kaplara” Zvezdara
OŠ “14. oktobar” Rakovica
OŠ “20. oktobar” Novi Beograd
OŠ “22. oktobar” Surčin
OŠ “Aleksa Šantić” Kaluđerica
OŠ “Anton Skala” Savski Venac
OŠ “Aca Milosavljević” Rušanj
OŠ “Banović Strahinja” Čukarica
OŠ “Bora Stanković” Voždovac
OŠ “Borislav Pekić” Novi Beograd
OŠ “Boško Buha” Zvezdara
OŠ “Branislav Nušić” Voždovac
OŠ “Branko Radičević” Batajnica
OŠ “Branko Radičević” Novi Beograd
OŠ “Braća Baruh” Stari Grad
OŠ “Braća Jerković” Čukarica
Škola za osnovno obrazovanje odraslih “Braća Stamenković” Palilula
OŠ “Vasa Čarapić” Voždovac
OŠ “Veljko Dugošević” Zvezdara
OŠ “Veselin Masleša” Voždovac
OŠ “Vlada Aksentijević” Palilula
OŠ “Vladimir Nazor” Čukarica
Privatna osnovna škola “Vladislav Petković Dis” Zvezdara
Ogledna osnovna škola “Vladislav Ribnikar” Vračar
OŠ “Vožd Karađorđe” Jakovo
OŠ “Vojvoda Mišić” Savski Venac
OŠ “Vojvoda Radomir Putnik” Savski Venac
OŠ “Vojvoda Stepa” Voždovac
OŠ “Vojislav Voka Savić” Lazarevac
OŠ “Vuk Karadžić” Voždovac
OŠ “Vuk Karadžić” Stari Grad
OŠ “Gavrilo Princip” Zemun
OŠ “Gornja Varoš” Zemun
OŠ “Grabovac” Obrenovac
OŠ “Desanka Maksimović” Zvezdara
OŠ “Despot Stefan Lazarević” Zvezdara
OŠ “Dr Arčibald Rajs” Palilula
OŠ “Dule Karaklajić” Lazarevac
OŠ “Duško Radović” Novi Beograd
OŠ “Đorđe Krstić” Čukarica
OŠ “Đura Daničić” Voždovac
OŠ “Đura Jakšić” Rakovica
OŠ “Zmaj Jova Jovanović” Voždovac
OŠ “Ivan Goran Kovačić” Zvezdara
OŠ “Ivan Gundulić” Novi Beograd
OŠ “Ivo Andrić” Rakovica
OŠ “Isidora Sekulić” Savski Venac
OŠ “Jajinci” Voždovac
OŠ “Janko Veselinović” Voždovac
OŠ “Jelena Ćetković” Zvezdara
OŠ “Jelica Milovanović” Sopot
OŠ “Jovan Dučić” Novi Beograd
OŠ “Jovan Jovanović-Zmaj” Obrenovac
OŠ “Jovan Miodragović” Vračar
OŠ “Jovan Popović” Palilula
OŠ “Jovan Cvijić” Palilula
Osnovna muzička škola “Josif Marinković” Vračar
OŠ “Josif Pančić” Čukarica
OŠ “Karađorđe” Voždovac
OŠ “Knez Lazar” Lazarevac
OŠ “Kralj Aleksandar I” Novi Beograd
OŠ “Kralj Petar II Karađorđević” Vračar
OŠ “Kralj Petar prvi” Stari Grad
Osnovna muzička škola “Marko Tajčević” Lazarevac
OŠ “Milan Đ. Milićević” Voždovac
OŠ “Milan Rakić” Novi Beograd
OŠ “Miloje Pavlović” Čukarica
OŠ “Milorad Mića Marković” Mala Ivanča
OŠ “Miloš Crnjanski” Čukarica
OŠ “Miroslav Antić” Čukarica
OŠ “Mladost” Novi Beograd
OŠ “Momčilo Živojinović” Mladenovac
OŠ “Nadežda Petrović” Novi Beograd
Škola za osnovno obrazovanje odraslih “Obrenovac” Obrenovac
OŠ “Oslobodioci Beograda” Palilula
OŠ “Pavle Savić” Zvezdara
Osnovna muzička škola “Petar Konjović” Voždovac
OŠ “Posavski partizani” Obrenovac
OŠ “Radoje Domanović” Novi Beograd
OŠ “Radojka Lakić” Savski Venac
OŠ “Ratko Mitrović” Novi Beograd
OŠ “Sava Jovanović Sirogojno” Zemun
OŠ “Sveti Sava” Vračar
OŠ “Stari Grad” Stari Grad
OŠ “Starina Novak” Palilula
OŠ “Stevan Dukić” Palilula
OŠ “Stevan Sinđelić” Zvezdara
Osnovna muzička škola “Stevan Hristić” Mladenovac
OŠ “Ćirilo i Metodije” Zvezdara
OŠ “Ujedinjene nacije” Čukarica
OŠ “Filip Kljajić Fića” Čukarica
OŠ “Filip Filipović” Voždovac

Školska uprava Požarevac

OŠ “Bata Bulić” Petrovac na Mlavi
OŠ “Brana Jevtić” Kusadak
OŠ “Branislav Nušić” Smederevo
OŠ “Branko Radičević” Smederevo
OŠ “Vuk Karadžić” Požarevac
OŠ “Dositej Obradović” Požarevac
OŠ “Dr Jovan Cvijić” Smederevo
OŠ “Đura Jakšić” Oreškovica
OŠ “Ivo Lola Ribar” Skobalj
OŠ “Ilija Milosavljević Kolarac” Kolari
OŠ “Jovan Cvijić” Kostolac
OŠ “Jovan Šerbanović” Krepoljin
OŠ “Milija Rakić” Smederevska Palanka
OŠ “Moša Pijade” Žagubica
OŠ “Radica Ranković” Lozovik
Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Stevan Mokranjac” Požarevac
OŠ “Heroj Radmila Šišković” Smederevska Palanka
OŠ “Heroj Sveta Mladenović” Saraorci

Školska uprava Valjevo

OŠ “Anta Bogićević” Loznica
OŠ “Vuk Karadžić” Lipnica
OŠ “Vuk Karadžić” Loznica
OŠ “Desanka Maksimović” Valjevo
OŠ “Žika Popović” Vladimirci
OŠ “Janko Veselinović” Šabac
OŠ “Jovan Cvijić” Loznica
OŠ “Laza K. Lazarević” Klenje
OŠ “Laza K. Lazarević” Šabac
OŠ “Majur” Majur
OŠ “Milan Rakić” Mionica
OŠ “Milka Mitrović” Bogatić
OŠ “Nikolaj Velimirović” Šabac
Škola za osnovno muzičko obrazovanje “Petar Stojanović” Ub
OŠ “Petar Tasić” Lešnica
OŠ “Prva osnovna škola” Valjevo
OŠ “Sava Kerković” Ljig
OŠ “Sestre Ilić” Valjevo
OŠ “Stevan Filipović” Radalj
OŠ “Stojan Novaković” Šabac

Školska uprava Užice

OŠ “Aleksa Dejović” Sevojno
OŠ “Branko Radičević” Priboj
Osnovna muzička škola “Vojislav Lale-Stefanović” Užice
OŠ “Dimitrije Tucović” Čajetina
OŠ “Dušan Jerković” Užice
OŠ “Jordan Đukanović” Varda – Kosjerić
OŠ “Mito Igumanović” Kosjerić
OŠ “Nada Matić” Užice
OŠ “Prva osnovna škola kralja Petra II” Užice
OŠ “Ratko Jovanović” Kruščica
OŠ “Sveti Sava” Bajina Bašta
OŠ “Svetozar Marković” Brodarevo
OŠ “Savo Jovanović Sirogojno” Sirogojno
OŠ “Slobodan Sekulić” Užice
OŠ “Stari grad” Užice
OŠ “Stevan Čolović” Arilje

Školska uprava Čačak

OŠ “Branislav Petrović” Slatina
OŠ “Vladislav Petković-Dis” Zablaće
OŠ “Dr Dragiša Mišović” Čačak
OŠ “Kotraža” Kotraža
OŠ “Kralj Aleksandar I” Gornji Milanovac
OŠ “Milan Blagojević” Lučani
OŠ “Milica Pavlović” Čačak
Osnovna škola u Guči – Guča
OŠ “Preljina” Preljina
OŠ “Sveti đakon Avakum” Trnava
OŠ “Sveti Sava” Čačak
OŠ “Sreten Lazarević” Ivanjica
OŠ “Takovski ustanak” Takovo
OŠ “Tatomir Anđelić” Mrčajevci

Školska uprava Kragujevac

OŠ “Dragiša Luković Španac” Kragujevac
OŠ “Ilija Garašanin” Aranđelovac
OŠ “Moma Stanojlović” Kragujevac
OŠ “Natalija Nana-Nedeljković” Kragujevac
Osnovna muzička škola “Petar Ilić” Aranđelovac
OŠ “Radoje Domanović” Kragujevac
OŠ “Sveti Sava” Aranđelovac
OŠ “Sveti Sava” Batočina
OŠ “Svetozar Marković” Kragujevac
OŠ “Svetolik Ranković” Aranđelovac
OŠ “Stanislav Sremčević” Kragujevac
OŠ “Treći kragujevački bataljon” Kragujevac
Škola sa domom za učenike oštećenog sluha Kragujevac

Školska uprava Jagodina

OŠ “17. oktobar” Jagodina
OŠ “Boško Đuričić” Jagodina
OŠ “Branko Radičević” Sedlare
Osnovna muzička škola “Vladimir Đorđević” Jagodina
OŠ “Vuk Karadžić” Ćuprija
OŠ “Đura Jakšić” Paraćin
Škola za osnovno muzičko obrazovanje “Milenko Živković” Paraćin
OŠ “Rada Miljković” Jagodina
OŠ “Radoje Domanović” Paraćin
OŠ “Stevan Jakovljević” Paraćin

Školska uprava Zaječar

OŠ “Branko Radičević” Bor
OŠ “Velimir Markićević” Majdanpek
OŠ “Vera Radosavljević” Negotin
OŠ “Vuk Karadžić” Donji Milanovac
OŠ “Vuk Karadžić” Negotin
OŠ “Đura Jakšić” Krivelj
OŠ “Jovan Jovanović-Zmaj” Jabukovac
OŠ “Mitropolit Mihailo” Sokobanja
OŠ “Mladost” Knjaževac
Škola za osnovno muzičko obrazovanje “Predrag Milošević” Knjaževac
OŠ “Sveti Sava” Bor
Osnovna škola za muzičko obrazovanje “Stevan Mokranjac” Zaječar
OŠ “Stevan Mokranjac” Kobišnica

Školska uprava Kraljevo

OŠ “IV kraljevački bataljon” Kraljevo
OŠ “Braća Vilotijević” Kraljevo
OŠ “Živan Maričić” Žiča
OŠ “Jošanička Banja” Jošanička Banja
OŠ “Milun Ivanović” Ušće
OŠ “Mladost” Vrnjci

Školska uprava Kruševac

OŠ “Vasa Pelagić” Padež
OŠ “Vladisav Savić-Jan” Parunovac
OŠ “Branko Radičević” Kruševac
OŠ “Despot Stefan” Jablanica
OŠ “Dositej Obradović” Kruševac
OŠ “Dositej Obradović” Ćićevac
OŠ “Dragomir Marković” Kruševac
OŠ “Živadin Apostolović” Trstenik
OŠ “Jovan Popović” Kruševac
OŠ “Miodrag Čajetinac Čajka” Trstenik
OŠ “Rade Dodić” Milutovac
OŠ “Sveti Sava” Čitluk
OŠ “Vuk Karadžić” Kruševac

Školska uprava Niš

OŠ “8. septembar” Pirot
OŠ “9. oktobar” Prokuplje
OŠ “Branko Radičević” Gabrovac
OŠ “Bubanjski heroji” Niš
Škola za osnovno muzičko obrazovanje i vaspitanje “Vladimir Đorđević” Aleksinac
OŠ “Vožd Karađorđe” Niš
OŠ “Vuk Karadžić” Žitkovac
OŠ “Desanka Maksimović” Niš
OŠ “Dositej Obradović” Niš
OŠ “Dušan Radović” Niš
OŠ “Dušan Radović” Pirot
OŠ “Dušan Tasković Srećko” Sićevo
OŠ “Ivan Goran Kovačić” Niška Banja
OŠ “Kralj Petar Prvi” Niš
OŠ “Milan Rakić” Medoševac
OŠ “Miroslav Antić” Niš
OŠ “Radoje Domanović” Niš
OŠ “Ratko Vukićević” Niš
OŠ “Sveti Sava” Niš
OŠ “Učitelj Tasa” Niš
OŠ “Čegar” Niš

Školska uprava Leskovac

OŠ “8. oktobar” Vlasotince
OŠ “Vasa Pelagić” Leskovac
OŠ “Vuk Karadžić” Stubal
OŠ “Vuk Karadžić” Pečenjevce
OŠ “Predrag Devedžić” Vranjska Banja
OŠ “Radovan Kovačević-Maksim” Lebane
OŠ “Siniša Janić” Vlasotince
OŠ “Slavko Zlatanović” Miroševce

 

SREDNJE STRUČNE ŠKOLE

Školska uprava Zrenjanin:

Baletska škola “Dimitrije Parlić” Pančevo
Ekonomsko-trgovinska škola “Paja Marganović” Pančevo
Ekonomsko-trgovinska srednja škola Senta
Ekonomsko-trgovinska škola “Jovan Trajković” Zrenjanin
Elektrotehnička i građevinska škola “Nikola Tesla” Zrenjanin
Elektrotehnička škola “Nikola Tesla” Pančevo
Mašinska škola “Pančevo” Pančevo
Medicinska škola Zrenjanin
Medicinska škola “Stevica Jovanović” Pančevo
Muzička škola “Jovan Bandur” Pančevo
Muzička škola “Josif Marinković” Zrenjanin
Poljoprivredna škola “Josif Pančić” Pančevo
Poljoprivredno-tehnički srednjoškolski centar “Besedeš Jožef” Kanjiža
Srednja medicinska škola Senta
Srednja poljoprivredna škola Zrenjanin
Srednja stručna škola “Vasa Pelagić” Kovin
Srednja škola Novi Bečej
Srednja škola “Dositej Obradović” Novi Kneževac
Tehnička škola Ada
Tehnička škola Zrenjanin
Tehnička škola Kikinda
Tehnička škola “23. maj” Pančevo
Hemijsko-medicinska škola Vršac
Hemijsko-prehrambena i tekstilna škola “Uroš Predić” Zrenjanin
Hemijsko-prehrambena srednja škola Čoka
Škola za osnovno i srednje obrazovanje “Jelena Varjaški” Vršac
Škola za osnovno i srednje obrazovanje “Mara Mandić” Pančevo
Školski centar “Nikola Tesla” Vršac

Školska uprava Sombor:

Gimnazija i ekonomska škola “Jovan Jovanović-Zmaj” Odžaci
Muzička škola Subotica
Politehnička škola Subotica
Poljoprivredna škola Bačka Topola
Srednja građevinska i drvoprerađivačka stručna škola Apatin
Srednja ekonomska škola Sombor
Srednja ekonomska škola “Bosa Milićević” Subotica
Srednja medicinska škola Subotica
Srednja medicinska škola “Dr Ružica Rip” Sombor
Srednja poljoprivredno-prehrambena škola Sombor
Srednja tehnička škola Sombor
Srednja tehnička škola “Mihajlo Pupin” Kula
Srednja škola “Sveti Sava” Sombor
Tehnička škola “Ivan Sarić” Subotica
Tehnička škola sa domom učenika Apatin
Hemijsko-tehnološka škola Subotica
Škola za osnovno i srednje obrazovanje “Vuk Karadžić” Sombor

Školska uprava Novi Sad:

Baletska škola Novi Sad
Ekonomska škola “9. maj” Sremska Mitrovica
Ekonomsko-trgovinska škola Bečej
Elektrotehnička škola “Mihajlo Pupin” Novi Sad
Medicinska škola “7. april” Novi Sad
Medicinska škola “Draginja Nikšić” Sremska Mitrovica
Muzička škola “Isidor Bajić” Novi Sad
Muzička škola “Petar Kranjčević” Sremska Mitrovica
Poljoprivredna škola Bač
Poljoprivredna škola sa domom učenika Futog Novi Sad
Saobraćajna škola “Pinki” Novi Sad
Srednja mašinska škola Novi Sad
Srednja poljoprivredno-prehrambena škola “Stevan Petrović-Brile” Ruma
Srednja stručna škola “Borislav Mihajlović Mihiz” Irig
Srednja stručna škola “Radivoj Uvalić” Bačka Palanka
Srednja tehnička škola “Mileva Marić” Titel
Srednja tehnička škola “Nikola Tesla” Sremska Mitrovica
Srednja škola “Dr Đorđe Natošević” Inđija
Srednja škola “Svetozar Miletić” Novi Sad
Tehnička škola Bečej
Tehnička škola “9. maj” Bačka Palanka
Tehnička škola “Mihajlo Pupin” Inđija
Tehnička škola “Nikola Tesla” Šid
Tehnička škola “Pavle Savić” Novi Sad
Škola za osnovno i srednje obrazovanje “Milan Petrović” Novi Sad

Školska uprava Beograd:

Arhitektonska tehnička škola Zvezdara
Baletska škola “Lujo Davičo” Stari Grad
Vazduhoplovna akademija Stari Grad
Geodetska tehnička škola Zvezdara
Geološka i hidrometeorološka škola “Milutin Milanković” Voždovac
Građevinska škola Zvezdara
Građevinska tehnička škola Zvezdara
Grafička škola Novi Beograd
Druga ekonomska škola Voždovac
Elektrotehnička škola “Nikola Tesla” Stari Grad
Elektrotehnička škola “Rade Končar” Palilula
Elektrotehnička škola “Stari Grad” Stari Grad
Zubotehnička škola Zvezdara
Srednja mašinska škola “Radoje Dakić” Rakovica
Medicinska škola Zvezdara
Medicinska škola “Beograd” Savski Venac
Medicinska škola “Nadežda Petrović” Zemun
Muzička škola “Vatroslav Lisinski” Čukarica
Muzička škola “Davorin Jenko” Rakovica
Muzička škola “Josip Slavenski” Vračar
Muzička škola “Kosta Manojlović” Zemun
Muzička škola “Mokranjac” Stari Grad
Muzička škola “Stanković” Vračar
Politehnika škola za nove tehnologije Novi Beograd
Poljoprivredna škola sa domom učenika PK “Beograd” Palilula
Poljoprivredno-hemijska škola Obrenovac
Pravno-birotehnička škola “Dimitrije Davidović” Zemun
Pravno poslovna škola Beograd Stari Grad
Prva ekonomska škola Stari Grad
Saobraćajno-tehnička škola Zemun
Srednja zanatska škola Rakovica
Srednja tehnička PTT škola Palilula
Srednja turistička škola Novi Beograd
Srednja škola Grocka
Tehnička škola Mladenovac
Tehnička škola Obrenovac
Tehnička škola “Drvo art” Stari Grad
Tehnička škola “Novi Beograd” Novi Beograd
Tehnička škola za dizajn kože Savski Venac
Tehnoart Beograd-škola za mašinstvo i umetničke zanate Zvezdara
Trgovačka škola Stari Grad
Ugostiteljsko-turistička škola Savski Venac
Farmaceutsko-fizioterapeutska škola Zvezdara
Hemijsko-prehrambena tehnološka škola Čukarica
Škola za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju Savski Venac
Škola za dizajn Savski Venac
Škola za dizajn tekstila Voždovac
Škola za osnovno i srednje obrazovanje “Vožd” Voždovac
Škola sa domom učenika za učenike oštećenog vida “Veljko Ramadanović” Zemun

Školska uprava Požarevac:

Ekonomsko-trgovinska škola Požarevac
Ekonomsko-trgovinska škola Smederevo
Ekonomsko-ugostiteljska škola “Vuk Karadžić” Velika Plana
Muzička škola “Kosta Manojlović” Smederevo
Politehnička škola Požarevac
Poljoprivredna škola sa domom učenika “Sonja Marinković” Požarevac
Srednja škola Veliko Gradište
Tekstilno-tehnološka i poljoprivredna škola “Despot Đurađ” Smederevo
Tehnička škola Žagubica
Tehnička škola Smederevo
Tehnička škola “Nikola Tesla” Velika Plana
Škola za osnovno i srednje muzičko obrazovanje “Stevan Mokranjac” Požarevac

Školska uprava Valjevo:

Ekonomska škola “Valjevo” Valjevo
Ekonomsko-trgovinska škola Šabac
Medicinska škola “Dr Andra Jovanović” Šabac
Medicinska škola “Dr Miša Pantić” Valjevo
Muzička škola “Živorad Grbić” Valjevo
Muzička škola “Mihailo Vukdragović” Šabac
Poljoprivredna škola sa domom učenika “Valjevo” Valjevo
Posavotamnavska srednja škola Vladimirci
Srednja ekonomska škola Loznica
Srednja škola Krupanj
Srednja škola “17. septembar” Lajkovac
Srednja škola “Vuk Karadžić” Ljubovija
Srednja škola “Sveti Sava” Loznica
Stručna hemijska i tekstilna škola Šabac
Tehnička škola Valjevo
Tehnička škola Šabac
Škola za umetničke zanate Šabac

Školska uprava Užice:

Ekonomska škola Užice
Mašinsko-elektrotehnička škola Priboj
Medicinska škola Užice
Muzička škola “Vojislav-Lale Stefanović” Užice
Srednja škola “Sveti Ahilije” Arilje
Tehnička škola Bajina Bašta
Tehnička škola Kosjerić
Tehnička škola Nova Varoš
Tehnička škola Požega
Tehnička škola Užice
Tehnička škola “Radoje Ljubičić” Užice
Ugostiteljsko-turistička škola Čajetina
Umetnička škola Užice

Školska uprava Čačak:

Ekonomska škola Čačak
Ekonomsko-trgovačka škola “Knjaz Miloš” Gornji Milanovac
Mašinsko-saobraćajna škola Čačak
Medicinska škola Čačak
Prehrambeno-ugostiteljska škola Čačak
Tehnička škola Čačak
Škola za osnovno muzičko obrazovanje “Dr Vojislav Vučković” Čačak

Školska uprava Kragujevac:

Druga tehnička škola Kragujevac
Medicinska škola sa domom učenika “Sestre Ninković” Kragujevac
Muzička škola “Dr Miloje Milojević” Kragujevac
Politehnička škola Kragujevac
Prva tehnička škola Kragujevac
Srednja škola Lapovo
Srednja škola “Nikola Tesla” Batočina
Tehnička škola “Mileta Nikolić” Aranđelovac
Trgovinsko-ugostiteljska škola “Toza Dragović” Kragujevac
Škola sa domom za učenike oštećenog sluha Kragujevac

Školska uprava Jagodina:

Ekonomsko-trgovinska škola Paraćin
Elektrotehnička i Građevinska škola “Nikola Tesla” Jagodina
Poljoprivredno-veterinarska škola sa domom učenika “Svilajnac” Svilajnac
Prva tehnička škola Jagodina
Srednja škola Svilajnac
Škola za muzičke talente Ćuprija

Školska uprava Zaječar:

Ekonomsko-trgovinska škola Bor
Ekonomsko-trgovinska škola Zaječar
Mašinsko-elektrotehnička škola Bor
Medicinska škola Zaječar
Poljoprivredna škola sa domom učenika “Rajko Bosnić” Negotin
Srednja škola “Branislav Nušić” Sokobanja
Srednja škola “Sveti Sava” Kladovo
Tehnička škola Bor
Tehnička škola Zaječar
Tehnička škola Knjaževac
Tehnička škola Majdanpek

Školska uprava Kraljevo:

Ekonomsko-trgovinska škola Kraljevo
Elektro-saobraćajna tehnička škola “Nikola Tesla” Kraljevo
Medicinska škola Kraljevo
Mašinska tehnička škola “14. oktobar” Kraljevo
Medicinska škola Kraljevo
Medicinska škola Novi Pazar
Muzička škola “Stevan Mokranjac”Kraljevo
Poljoprivredno-hemijska škola “Dr Đorđe Radić” Kraljevo
Ugostiteljsko-turistička škola Novi Pazar
Ugostiteljsko-turistička škola sa domom učenika Vrnjačka Banja
Umetnička škola u Kraljevu Kraljevo
Šumarska škola Kraljevo

Školska uprava Kruševac:

Ekonomsko-trgovinska škola Kruševac
Srednja škola Brus
Srednja škola Varvarin
Tehnička škola Kruševac
Tehnička škola Trstenik

Školska uprava Niš:

Građevinska tehnička škola “Neimar” Niš
Ekonomska škola Kuršumlija
Ekonomska škola Pirot
Elektrotehnička škola “Mija Stanimirović” Niš
Elektrotehnička škola “Nikola Tesla” Niš
Mašinska tehnička škola “15. maj” Niš
Mašinska škola Niš
Medicinska škola “Dr Milenko Hadžić” Niš
Mlekarska škola sa domom učenika “Dr Obren Pejić” Pirot
Poljoprivredna škola “Šumatovac” Aleksinac
Pravno poslovna škola Niš
Srednja stručna škola Pirot
Tehnička škola Pirot
Tehnička škola “15. maj” Prokuplje
Tehnička škola “Prota Stevan Dimitrijević” Aleksinac
Umetnička škola Niš

Školska uprava Leskovac:

Ekonomska škola “Đuka Dinić” Leskovac
Ekonomsko-trgovinska škola Vranje
Muzička škola “Stanislav Binički” Leskovac
Srednja škola Grdelica
Stručna škola “Sveti Sava” Bujanovac
Tehnička škola Vladičin Han
Tehnička škola Vlasotince
Tehnička škola Vranje
Tehnička škola “Boško Krstić” Bojnik
Tehnička škola “Nikola Tesla” Surdulica
Trgovinsko-ugostiteljska škola Leskovac

Školska uprava Kosovska Mitrovica:

Poljoprivredna škola Priština-Lešak
Tehnička škola “Nikola Tesla” Leposavić

 

GIMNAZIJE

XII beogradska gimnazija Voždovac
Aleksinačka gimnazija Aleksinac
Valjevska gimnazija Valjevo
Gimnazija Bečej
Gimnazija Vrnjačka Banja
Gimnazija Ivanjica
Gimnazija Inđija
Gimnazija Kosovska Mitrovica
Gimnazija Kraljevo
Gimnazija Kruševac
Gimnazija Kuršumlija
Gimnazija Leskovac
Gimnazija Mladenovac
Gimnazija Paraćin
Gimnazija Senta
Gimnazija Smederevo
Gimnazija Čačak
Gimnazija “20. oktobar” Bačka Palanka
Gimnazija “9. maj” Niš
Gimnazija “Bora Stanković” Vranje
Gimnazija “Bora Stanković” Niš
Gimnazija “Borislav Petrov-Braca” Vršac
Gimnazija “Veljko Petrović” Sombor
Gimnazija “Vuk Karadžić” Babušnica
Gimnazija “Vuk Karadžić” Loznica
Gimnazija “Vuk Karadžić” Trstenik
Gimnazija “Dušan Vasiljev” Kikinda
Gimnazija za talentovane učenike “Deže Kostolanji” Subotica
Gimnazija “Isidora Sekulić” Novi Sad
Gimnazija “Jan Kolar” sa domom učenika Bački Petrovac
Gimnazija “Jovan Jovanović-Zmaj” Novi Sad
Gimnazija “Josif Pančić” Bajina Bašta
Gimnazija “Mihajlo Pupin” Kovačica
Gimnazija “Nikola Tesla” Apatin
Gimnazija “Pivo Karamatijević” Nova Varoš
Gimnazija Pirot Pirot
Gimnazija “Sveti Kirilo i Metodije” Dimitrovgrad
Gimnazija “Sveti Sava” Požega
Gimnazija “Sveti Sava” Savski Venac
Gimnazija “Svetozar Marković” Jagodina
Gimnazija “Svetozar Marković” Novi Sad
Gimnazija “Svetozar Marković” Subotica
Gimnazija “Svetozar Marković” Surdulica
Gimnazija “Svetozar Miletić” Srbobran
Gimnazija “Stevan Puzić” Ruma
Gimnazija “Stevan Sremac” Niš
Gimnazija “Takovski ustanak” Gornji Milanovac
Gimnazija u Obrenovcu Obrenovac
Gimnazija “Uroš Predić” Pančevo
Deveta beogradska gimnazija “Mihailo Petrović Alas” Novi Beograd
Deseta gimnazija “Mihajlo Pupin” Novi Beograd
Druga kragujevačka gimnazija Kragujevac
Zemunska gimnazija Zemun
Zrenjaninska gimnazija Zrenjanin
Karlovačka gimnazija Sremski Karlovci
Knjaževačka gimnazija Knjaževac
Matematička gimnazija Stari Grad
Mitrovačka gimnazija Sremska Mitrovica
Negotinska gimnazija Negotin
Osma beogradska gimnazija Voždovac
Palanačka gimnazija Smederevska Palanka
Požarevačka gimnazija Požarevac
Prva beogradska gimnazija Stari Grad
Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
Prijepoljska gimnazija Prijepolje
Sedma beogradska gimnazija Zvezdara
Sportska gimnazija Savski Venac
Treća beogradska gimnazija Vračar
Četvrta beogradska gimnazija Savski Venac
Četrnaesta gimnazija Beograd
Užička gimnazija Užice
Filološka gimnazija Savski Venac
Šabačka gimnazija Šabac
Šesta beogradska gimnazija Zvezdara